ورود ثبت نام

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

سایت خبری و تحلیلی موسیقی موج

رقابت ۱۲گروه کلاسیک در موسیقی فجر

امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

 38858 635204597622147399 l ۱۲گروه موسیقی کلاسیک ایرانی به بخش رقابتی بیست‌ونهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر راه یافتند.به گزارش ستاد خبری جشنواره، پس از بازبینی هیأت انتخاب، 3گروه موسیقی از تهران و 9گروه موسیقی از شهرستان‌ها به بخش کلاسیک راه یافتند.

در بخش رقابتی جشنواره بیست‌ونهم در شاخه موسیقی کلاسیک ایرانی، گروه‌های گردانیه به سرپرستی امیر ذاکر، ماهان مرکز آموزش بنیاد رودکی به سرپرستی جلال امیرپور سعید و شمسا به سرپرستی سیدنیما طیرانی بطحایی از تهران در حضور هیأت داوران به اجرا خواهند پرداخت.

گروه‌های همنوازان فاخته به سرپرستی خشایار پارسا از تنکابن، سرشک به سرپرستی یحیی علوی از مشهد، باران شیراز به سرپرستی امیرحسین دادور از شیراز، مهر استان مرکزی به سرپرستی امیر کزازی مجد از اراک، ردیف به سرپرستی محمدجواد صانعی از کاشان، نسیم به سرپرستی نسیم احمدیان از اصفهان، دل‌آرا به سرپرستی محسن کیمیایی‌فر از قم، آواز نو به سرپرستی سجاد توکلیان از ماهشهر و روح‌افزا به سرپرستی سیداحمد کاشانی‌مقدم از قم گروه‌های شهرستانی حاضر در بخش رقابتی جشنواره بیست‌ونهم هستند.

در مرحله اول 67گروه شامل 22گروه تهرانی و 45گروه شهرستانی در شاخه موسیقی کلاسیک ایرانی برای حضور در جشنواره اعلام حضور کرده بودند. بیست و نهمین جشنواره موسیقی فجر 24بهمن تا اول اسفند به دبیری حسن ریاحی برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار جشنواره موسیقی فجر را در پایگاه اطلاع‌رسانی fajrmusicfestival.com پیگیری کنند

 

آفتاب

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید